ВІЕМ в соціальних мережах

Сайт також доступний на:
Українська | English | Deutsch

Програма школи – студії «Шляхетна панночка» (для дівчат віком від 7 до 16 років)

Наша адреса:
м. Луцьк, вул. Електроапаратна, 3, каб.13.
Телефони 28-05-83; 78-98-32
www. viem.edu.uaЧас і невпинний розвиток суспільства потребує постійних змін і удосконалень. Особливо це стосується освіти. Тому в 2010 році виникла ідея створити школу-студію для дітей шкільного віку. Школа має назву «Шляхетна панночка», в ній навчаються дівчата віком від 7 до 16 років
Викладачі школи вважають, що кожна дівчина - особлива і чарівна. Треба тільки допомогти їй і оточуючим побачити її красу та чарівність, розкрити її таланти і можливості, пояснити, як не зіпсувати, а вдосконалити найбільший дар, яким вона зараз володіє, – її молодість.
Кожна програма навчання складена з врахуванням вікових інтересів і можливостей дитини. Увесь курс навчання включає такі дисципліни, як хореографія, етикет, психологія особистості, акторська майстерність, навчання гарної ходи, мистецтвознавство, інформатика, перукарська майстерність, візаж. Програма школи унікальна за своїм змістом та викладом.

ПСИХОЛОГІЯ ОСОБИСТОСТІ. Є багато питань, які виникають у дівчат, але вони ніколи не будуть обговорювати їх з батьками. Така дисципліна як психологія особистості допоможе не тільки знайти відповіді на ці питання, але стати дівчині більш комунікабельною, впевненою в собі, успішною. Викладач Лях Ірина Віталіївна приділяє велику увагу тому, щоб навчити дівчат приймати самостійні рішення, правильно емоційно реалізовуватись, рости, розвивати пізнавальний процес, спілкуватися з однолітками, діяти в нестандартних ситуаціях.
МИСТЕЦТВОЗНАВСТВО. Мистецтво - це творче відображення дійсності, її відтворення в художніх образах. Твором мистецтва називають далеко не всі творіння, це має бути щось дуже якісне, найбільш цікаве і здатне змінити свідомість дітей. Алла Юріївна Жупанюк, яка викладає «Мистецтвознавство» поставила собі за мету розкрити в кожній дитині потенційно закладені можливості, викликати в них віру в мистецтво як засіб творчості відповідно до індивідуальних нахилів і потреб. Вона розвиває у дівчат навички малюнку з натури, за уявою, сюжетом, знайомить із класифікацією кольорів, навчає їх створювати и застосовувати набуті знання на практиці, наприклад, під час ліплення ознайомлює з різними прийомами пластики. Теми робіт дівчаток змінюються в залежності від пори року.
ЕТИКЕТ. Це дисципліна, яка потрібна кожній дитині. Викладач етикету Солтанова Земфіра Бейдулаївна навчає дітей правильно вести себе в різних життєвих ситуаціях, підвищує загальну культуру дитини, ознайомлює з традиціями та вимогами до поведінки. Завдяки заняттям з етикету дитина стане більш вихованою і, як наслідок, більш впевненою в собі. Ціль програми викладача - сформувати в дітях почуття відповідальності й гідності в своїх вчинках, прищепити їм елементарні навички культури поведінки в громадських місцях, у колективі та між собою, поглиблювати шанобливе ставлення до батьків, викладачів і один до одного, навчити правилам доброго тону за столом.
ВІЗАЖ. Всім відомо, що дівчинка-підліток бере інформацію, цікаву для неї з модних журналів і статей, від друзів, але дуже часто така інформація неправильно сприймається або, наприклад, косметика, яка привернула до себе Ії увагу, зовсім не підходить для її віку, шкіри, для даної пори року або погоди. Така дисципліна як «Візаж», яку викладає Черкавська Ольга Мефодіївна, навчить дівчаток підбирати палітру декоративної косметики, робити собі денний, діловий, вечірній та експрес-макіяж, поєднувати колірну гаму одягу, макіяжу та аксесуарів.
ПЕРУКАРСЬКА МАЙСТЕРНІСТЬ. Мода з кожним роком йде все вперед, не зупиняючись на минулому. Цьому сприяють нові напрямки та тенденції в моді, особливо в зачісках. Перукарська майстерність – це не просто справа, це велике мистецтво. Зараз існує безліч різних видів плетіння, переплетень, плетіння косичок, джгутів, вплітання різних декоративних прикрас. На заняттях із «Перукарської майстерності», які проходять в перукарні, викладач-перукар, високо освічена, творча, з художнім смаком людина – Кіптик Тетяна Леонтіївна, навчає дівчаток підкреслювати зовнішню природну красу та створювати красу навколо себе. Вона підбирає для кожної дівчинки фантазійну, неординарну зачіску під її тип обличчя, структуру волосся. Завдяки високій майстерності викладача дівчата видозмінюються та від цього дуже щасливі.
ХОРЕОГРАФІЯ. Рівень опанування хореографічним мистецтвом слід розглядати як одну з необхідних умов для забезпечення якості навчання танцю, що не лише розвиває тіло дитини, але й формує культуру спілкування, художній смак, тобто збагачує виконавців як фізично, так і духовно. Молода викладач танців Оверчук Марія Геннадіївна пропонує власний підхід до процесу навчання, формуючи його з огляду на напрямок та рівень стартової підготовки учнів школи – студії. Однією із складових ії програми є виховання в учнів розуміння нерозривного зв’язку танцю з музикою. Вона навчає дівчаток слухати музику в цілому, розуміти ії ритм, тему, інтонацію. Іще програмою викладача передбачено набуття елементарних вмінь і навиків, теоретичних знань, розминки, постановки нескладних хореографічних номерів. Заняття з хореографії проходять в ігровій формі, діти з задоволенням розучують різноманітні танці, вчаться володіти своїм тілом. Присутні і вправи на розтяжку, для зміцнення різних груп м’язів. Діти на заняттях хореографією отримують заряд позитивних емоцій, вчаться любити власне тіло, стають енергійними та безпосередніми.
ІНФОРМАТИКА. Інформатика на сьогоднішній день є динамічним предметом, який враховує сучасні тенденції розвитку та удосконалення використання новітніх інформаційних технологій в навчальному процесі. Головна мета викладача інформатики Буська Сергія Юрійовича - це подолати психологічний бар’єр між комп’ютером і дитиною та навчити дівчат оволодінню найпростішими навичками роботи з комп’ютером. Заняття направлені на активізацію навчально-пізнавальної діяльності учнів, розроблені з врахуванням психологічних особливостей дітей. Кожна дитина має перед собою конкретну мету, може працювати зі швидкістю, яка відповідає рівню його особистого розвитку. Під час роботи з програмами розвивається пам’ять дитини, Ії фантазія, логічне мислення тощо. В середніх групах вивчається базовий курс. Мета базового курсу – дати необхідні знання, вміння та навички майбутньому користувачу персонального комп’ютера. Дівчата отримають уявлення про можливості комп’ютера, оволодівають первинними навичками практичного використання комп’ютера для обробки текстів та графічних зображень, для зберігання та пошуку інформації, для обробки великих числових масивів інформації. Комп’ютерна техніка на якій працюють діти відповідає високому технічному рівню.
АКТОРСЬКА МАЙСТЕРНІСТЬ. От уже де рай для розкріпачення дитячої скутості, боязкості, соромязливості! Але і не тільки. Найголовніше на заняттях з « Акторської майстерності», які викладає Мартинюк Світлана Василівна , - це те, що дитина може розкритися як багатогранна творча особистість, навчитися повноцінно спілкуватися, красиво рухатися та говорити. Заняття проводяться за кількома напрямками: дітей навчають сценічній мові та рухові, вчать акторській майстерності і пантомімі. У дівчаток розвивається пам’ять і почуття ритму, вони вчаться працювати в групі. Заняття з акторської майстерності для дітей – це не лише знайомство з професією актора, а й розвиток у кожному артистичних здібностей, позбавлення комплексів і страху перед публікою, виявлення особистого творчого потенціалу. Всі діти люблять бути артистами, з задоволенням грають в домашніх спектаклях. На заняттях із акторської майстерності досвідчені викладачі навчають їх усім тонкощам гри на сцені, позбавляють від сором’язливості і боязні аудиторії, допомогають навчитися правильно себе підносити і грати щиро. Вже через кілька уроків учні опановують мінімальні ази акторської гри і здатні показати своє вміння на святах і конкурсах.
ДЕФІЛЕ. Завдяки цій дисципліні дівчата навчаються кільком стилям ходи для показу одягу: класичне дефіле, спортивні та шоу покази. Це надзвичайно важливий навик як для майбутньої моделі, так і для життя будь-якої дівчини – вона вчиться бути розкутою, граціозною. Викладає дисципліну «Дефіле» відома модель м. Луцька Марина Занюк. Ії програма призначена для створення фізіологічно вірної та нормальної ходи та осанки в дівчат. Ціль викладача - прищепити дівчині необхідні навики дефілювання на подіумі, навчити відчувати ритм і настрій музики, позувати, вести себе на сцені, на кастингах, у житті.


Навчання відбувається у невеликих групах у затишній атмосфері. Школа-студія покликана допомогти дівчаткам сміливо дивитися в майбутнє і керувати своєю долею, встановлювати контакти між людьми, спілкуватись і створювати стійкі взаємини, усвідомлювати свою цінність і підкреслити свої переваги, розвивати впевненість у собі.

Гарантуємо:
• викладання на вищому рівні, яке здійснюють кваліфіковані викладацькі кадри
• індивідуальний підхід до слухачів
• високий рівень і результативність навчання
• для молодших вікових категорій викладання матеріалу у доступній ігровій формі

Забезпечуємо:
• навчання в невеликих групах або індивідуально
• безкоштовні консультації
• користування бібліотекою, відеотекою
• зручні форми оплати та знижки

Прийом до шкіл-студій може здійснюватися протягом навчального року.
Терміни початку навчання по мірі комплектування груп:
- до 15 вересня, 15 жовтня, 15 листопада (повний курс навчання)
- до 15 січня, 15 лютого (скороченний термін навчання)ВІДГУКИ ПРО ШКОЛУ-СТУДІЮ
27 лютого 2011р. пролунали останні звуки святкового концерту випускного перших двох груп студії-школи “Шляхетна панночка”. Емоції переповнюють дівчат, та нам вдалося поспілкуватися та поставити декілька запитань.

- З яким настроєм залишаєте школу-студію?
- Мені дуже сподобалося займатись у студії “Шляхетна панночка”! Я взнала багато нового про себе і знайшла нових друзів. Буду сумувати за вами. (Луцюк Анна)
- Я дуже люблю ходити у “Шляхетну панночку” тому, що мені тут усе до душі! У цій студії є багато цікавих занять, які я із задоволенням відвідую. Мені тут дуже весело! (Перекора Злата)

- Позаду 5 місяців навчання, що залишилось в памяті, що навчились нового?
- “Панночка” мені сподобалась, бо тут можна навчитись тому, чого ти ніколи не робила: ні в школі, ні в дома, а ні на інших гуртках. Наприклад, на уроках дефіле я навчилась правильно ходити, а на уроках мистецтвознавства гарно малювати, ліпити з тіста і робити чудові малюнки з паперових серветок. (Солтанова Сабіна)
- В школі-студії “Шляхетна панночка” я весело проводила час зі своїми ровесниками. Крім цього нас ще вчили багатьом корисним і цікавим речам. В “Шляхетній панночці” ми розвивали своє мислення і формувались як особистості. З великим задоволенням відвідувала усі заняття в “Панночці”. (Сльозко Тетяна)
- Мені подобається в “Шляхетній панночці”, бо тут завжди весело (особливо на уроках психології особистості), ми граємо в різні цікаві й енергійні ігри. Тепер, завдяки “Шляхетній панночці” я знаю набагато більше, ніж знала раніше! (Войчук Яна)
- Я познайомилась з новими друзями. Завдяки “Шляхетній панночці” навчилась бути справжньою леді! (Новак Валерія)

- Бачу настрій у всіх піднесений, святковий, а зізнайтеся, чи були якісь неприємні моменти під час навчання?
- Ні, жодного разу ми не сперечались між собою, і саме тут я знайшла нових друзів. У нас з дівчатами багато спільних інтересів, тому нам завжди було цікаво спілкуватись. У нас дуже гарний колектив. А найголовніше те, що тут я багато чому навчилась. Мені дуже подобається “Шляхетна панночка”! (Воронова Катя)
- “Шляхетна панночка” - це дуже цікаве проведення часу! Тут ви знайдете багато корисних занять і дуже гарних вчителів! Займаючись у “Шляхетній панночці” я познайомилась з цікавими людьми та знайшла нових друзів. (Салівончик Богдана)

- Що побажаєте своїм новим подругам та школі-студії?
- Я дуже задоволена студією “Шляхетна панночка”!
Мені тут завжди було весело, усі намагались принести нам радість, а вчителі у студії “Шляхетна панночка” найкращі! Взагалі, мені дуже сподобалось! Бажаю всім залишатись у студії на другий курс!(Кантерук Маргарита)
- “Шляхетна панночка” - це розвиваючі заняття, які приносять велику користь для нас. А ще мені дуже сподобались викладачі – добрі, чуйні, завжди веселі й енергійні! Особлива подяка засновниці “Шляхетна панночка” - Солтановій Земфірі Бейдулаївні. “Шляхетна панночка”! – THE BEST (Дем’янік Даша)
- Мені подобається школа-студія “Шляхетна панночка” тому, що тут я зустріла нових друзів, весело та цікаво проводжу свій вільний час. Я закликаю всіх ходити в цю школу тому, що ми тут не лише навчаємось, а й веселимося та радіємо життю.
I LOVE PANNOCHKA! (Коробко Ніка)

До відгуків дітей приєднались і батьки. Сімї Салівончиків, Сльозко, Дейнеко, Воронових, Лях залишили свої теплі слова про роботу школи, побажання викладачам та організаторам: “Дуже дякуємо організаторам та викладачам школи “Шляхетна панночка” за цікаве та змістовне навчання, завжди позитивні емоції та гарний настрій. Особлива подяка Земфірі Бейдулаївні за те, що зуміла знайти індивідуальний підхід до кожної дитини і зробила все, аби кожна дитина відчувала себе справжньою “панночкою”.28 травня 2011 року відбувся другий випускний у школі – студії «Шляхетна панночка».
Відгреміли останні аккорди святкового концерту й хочеться дізнатися, які почуття переповнюють дівчат. Після випускного ми поспілкувалися з панночками.
- Звичайно відчуваємо радість, піднесення, впевненість у собі, адже за плечима нові знання, нові перспективи. Це було наше свято, до якого ми ретельно готувались, щоб показати усім чого навчились. Дуже хочеться, щоб батьки пишались нами. (Якимук Ванесса, Константинова Тетяна, Лобур Анна, Москалець Ліза, Трушко Інна, Логвинюк Яна, Циплюк Анастасія, Піщук Юлія, Никитюк Анна, Устяк Олена )


Що нового навчились, дізнались в школі-студії?
- Багато цікавого було на заняттях, я навчилась ходити на підборах. Дякую Марині Занюк! (Лобур Анна) Я теж дізналась як правильно дефілювати і як стати чудовим оратором. (Якимук Ванесса).

Дівчатка були одностайні у важливості тих знань, які вони отримали, звичайно у кожної свої улюблені предмети, тому ми поцікавились знання з яких предметів, отриманих у “Панночці”, стають у пригоді в школі чи житті.
- У вирішенні шкільних питань мені багато в чому допомогли такі предмети: психологія, риторика, англійська мова, акторська майстерність, хореографія, етикет, інформатика (Константинова Тетяна), англійська мова, риторика (Якимук Ванесса).
А поради психолога Лях Ірини Віталіївни були для дівчаток своєрідним “рятівним кругом” у вирішенні нагальних підліткових проблем.

Який предмет став найулюбленішим?
- Психологія, хореографія, акторська майстерність (Константинова Тетяна), хореографія, макіяж, мистецтвознавство (Римчук Тетяна), дефіле, психологія, англійська мова (Якимук Ванесса), психологія (Устяк Олена.), акторська майстерність, психологія (Лобур Анна) хореографія, етикет (Москалець Ліза).

Які предмети ще хотіли б ви вивчати?
- Дуже хочеться вивчати кулінарію, логіку, верхову їзду, ще одну іноземну мову, якийсь вид спорту, вокал (Москалець Ліза, Лобур Анна, Якимук Ванесса, Константинова Тетяна), флористику (Циплюк Анастасія), швацьку справу (Пишук Юлія).

Чи знайшли ви нових друзів? Якщо “так”, то чи будете продовжувати спілкуватися з ними?
- У школі я знайшла багато нових подруг, спілкуюсь з ними зараз і у майбутньому теж планую продовжувати спілкування (Якимук Ванесса, Устяк Олена, Лобур Анна, Константинова Тетяна.)

Які смішні (кумедні) історії трапились з вами за ці 5 місяців?
- Кожен урок був унікальною і веселою історією. Завжди було цікаво , але й повчально! (Константинова Тетяна.)

Що побажаєте школі-студії, своїм новим подругам?
Бажаємо удачі і всього найкращого (Римчук Тетяна), впевненості у собі, щирості у спілкуванні, нових знайомств та сміливості (Якимук Ванеса), бути щасливими, не боятися проблем, йти вперед і не здаватися. Також важливо самореалізуватися в житті та знайти свій шлях. Головне не втрачати впевненості в собі і в своїх силах (Константинова Тетяна) Щоб було в школі-студії побільше таких хороших викладачів, а друзям бажаю, щоб у них все було ОК!!! (Трушко Інна)
Переповнені емоціями були і дівчатка з молодшої групи. Вони сміялись та світились від щастя.


- На уроках, які були у ВІЕМ, все сподобалося! (Арцішевська Богдана, Канинець Тетяна). Мені тут дуже цікаво і весело! (Ковальчук Олена, Козак Єлизавета). Я відкрила в собі нахили до танців і малювання. (Самусь Катя) Мені сподобались заняття, на яких ми вчилися робити компліменти, створювати запрошення на день народження, сервірувати стіл до свята, тренували свій мовленевий апарат скоромовками, пробували себе в ролі акторів. (Приреза Дарина, Касянчук Дарина, Козак Єлизавета).

- Ми бажаємо гарних успіхів у навчанні усім дівчаткам, а студії продовжувати працювати та розвиватися (Самусь Катя, Приреза Дарина), Щоб були у цій студії усі добрими, щасливими і справжніми Панночками!!!! (Дарина Касянчук, Андреєва Карина.)

Батьки з великою вдячністю відгукнулися про роботу школи-студії “Шляхетна Панночка”. Вони подякували викладачам за професійність, доброту та чуйність. Багато хто відзначив, що перебування в школі-студії допомогло у вирішенні багатьох питань загальноосвітньої школи. Висловили бажання продовжити навчання в “Панночці 2”. Особисто подякували та написали відгуки сім'ї Константинових, Пишук, Самусь та Римчук.14 червня 2013 року відбувся вже десятий — Ювілейний випуск школи — студії “Шляхетна панночка”. За 3 роки діяльності школи відбулося багато змін: додалися нові дисципліни (рукоділля, бісероплетіння, народознавство тощо), збільшилося кількість годин у програмах, навчання тепер триває 7 місяців.
На Випускний — 2013 підтримати і порадіти за панночок прийшли їх батьки та друзі. Усі були вражені незвичайними перетвореннями, які відбулися за час навчання з нашими вихованками.

Після випускного ми поспілкувалися з панночками та їх батьками:

- “ Я дуже рада, що мама привела мене у школу-студію “Шляхетна панночка”. Усі дні, проведені тут незабутні і особливі. Я вдячна усім викладачам студії, за те, що допомогли стати нам справжніми “панночками”. Обов'язково прийду на 2 рівень навчання!!!” (Басун Вікторія)

- Дякую всім викладачам школи — студії «Шляхетна панночка». Моя донька із задоволенням ходила 2 рік. Щиро бажаю Вам нових успіхів, нових висот, нових ідей. (С.Дейнеко)

- Висловлюю велику вдячність організаторам та вчителям за вагомий вклад у розвиток наших дітей. За гарний настрій, позитивні емоції, терпіння та велике бажання поділитися з нашими дітками усім найкращим, що в Вас є. Здоровья Вам міцного, щастя та процвітання!! Планую записати доньку і на наступний рік. (мама Докай Софїї)