ВІЕМ в соціальних мережах

Сайт також доступний на:
Українська | English | Deutsch

ВІЕМ – освіта для всіх, освіта для кожного
4 роки поспіль Волинський інститут економіки та менеджменту плідно співпрацює з Львівським регіональним центром оцінювання якості освіти. Зокрема, на базі ВІЕМ функціонує Консултаційно-інформаційний пункт (зовнішнього незалежного оцінювання) ЗНО. Тут можна довідатися, як зареєструватися на пробну та основну сесії ЗНО, дізнатися про перелік предметів, на які саме Вам потрібно зареєструватися аби вступити на омріяний напрям підготовки. Крім того, на базі ВІЕМ щорічно проводяться пробна та основна сесії ЗНО. Це дає можливість працівникам інституту зрозуміти, які фактори впливають на хороше складання тестів.
Переваги курсів ЗНО у Волинському інституті економіки та менеджменту:
1. Високий рівень предметної підготовки. Знання, здобуті під час вивчення дисциплін, дозволяють Вам добре володіти обраним предметом (предметами) та добре скласти ЗНО.
2. Широкий спектр предметів, що дозволяє обрати саме ті предмети, знання з яких Вам потрібно вдосконалити. Серед них:
- українська мова та література;
- математика;
- географія;
- історія України;
- іноземна мова (англійська, німецька мови)
3. Психологічна підготовка до ЗНО. На окремих заняттях працівники інституту, які беруть участь у ЗНО як інструктори, допомагають слухачам курсів психологічно підготуватися до проходження тестування.
4. Консультанти консультаційно-інформаційного пункту ЗНО знайомлять слухачів з організаційними особливостями ЗНО, з тими помилками, яких найчастіше припускаються учасники тестувань. Окремо надають консультації з вибору відповідних до обраного напряму підготовки предметів.
5. Високий рівень викладання предметів. Для проведення курсів підготовки до ЗНО щорічно інститут запрошує найкращих фахівців-предметників, які спеціалізуються саме на підготовці до тестування, знають особливості цієї системи оцінювання та брали участь у розробці тестових завдань. Велика увага приділяється індивідуальному консультуванню, що входить у вартість курсів. Для підвищення якості контролю знань слухачів використовуються комп’ютерні тестування.
6. Тривалість курсів. Курси тривають 6 місяців і закінчуються в травні, перед початком тестування. Це дає змогу підтримувати рівень знань з предметів на належному рівні. Заняття проходять в суботу та неділю, що дозволяє відвідувати їх всім бажаючим.
7. Адаптація до тестувань в групі. Займаючись на курсах підготовки до ЗНО в нашому інституті, слухачі звикають до атмосфери групи та до обставин, наближених до проходження тестувань (адже групи на наших курсах 15-30 осіб, такі ж, як і на справжньому ЗНО). Саме тому нашим слухачам набагато легше опанувати себе під час тестувань.
8. Досвід роботи курсів підготовки до ЗНО у ВІЕМ. Багаторічний досвід роботи показує, що усі наші слухачі в подальшому успішно складають зовнішнє незалежне оцінювання та вступають до престижних українських ВНЗ. Високі бали – це результат організаційної, психологічної та ґрунтовної підготовки у стінах Волинського інституту економіки та менеджменту.
9. Оплата. ВІЕМ – це навчальний заклад, який веде демократичну цінову політику. Це стосується і курсів підготовки до ЗНО. Вартість повного курсу (6 місяців) одного предмету складає 350 грн. Така цінова політика дозволяє за необхідності готуватися за двома або навіть трьома предметами.
10. Слухачі курсів ЗНО можуть брати участь в усіх заходах (вечорах, дискотеках, конференціях, тощо), які проводить студентська рада інституту


Відгуки слухачів підготовчих курсів

Кийвіт Віктор, випускник минулих років
Я вирішив займатися на підготовчих курсах з метою поглиблення знань з української мови та літератури та історії України. Мені сподобалося навчатися на курсах, адже заняття проводились змістовно та кваліфіковано. Хочу подякувати викладачу з української мови Муляр Софії Петрівні та викладачу з історії України Губському Вадиму Івановичу за надані мені знання. За півроку занять на курсах я дізнався набагато більше, ніж у школі. Сподіваюсь, що завдяки знанням, отриманим на курсах, я обов’язково стану студентом.

Шкрабалюк Юля – учениця 11-го класу ЗОШ №25
Я дуже рада, що проходила курси саме в вашому інституті. Я наполегливо вчуся, знання мої поглиблюються завдяки заняттям на курсах та хорошим викладачам. Іще мені дуже сподобалась наша група. В мене з’явилося багато нових друзів. Дякую вам за все!!!!!!

Савонюк Надія – випускниця минулих років.
Дуже дякую Волинському інституту економіки та менеджменту за дуже добре підготовлені і проведені курси підготовки до ЗНО. Я знаю, що завдяки курсам та моїм старанням я зможу здійснити свою мрію і стати студенткою.

Герчук Дмитро – учень 11-го класу ЗОШ № 25
Я дуже задоволений тим, що став слухачем підготовчих курсів. Шкода, що ми можемо ходити на курси тільки у суботу та неділю, адже пари дуже цікаві. Завдячуючи курсам, я став краще вчитися в школі.

Шеверда Павло - учень 11-го класу Ліпинська ЗОШ І-ІІI ст.
Я ніколи не любив математику, але Наврата Олена Павлівна – викладач математики підготовчих курсів настільки зацікавила мене, що я тепер не боюсь виходити до дошки і розв’язувати завдання з математики. Навіть навчатись в школі стало набагато цікавіше. Я дуже вдячний Волинському інституту економіки та менеджменту за надані мені знання.

Дубнік Юрій – учень 11 -го класу ЗОШ І-ІІI ст. cмт. Олика
Звичайно мені подобаються підготовчі курси, адже завдяки їм я дуже багато дізнався нового з математики. Ніколи не думав, що математика може так подобатись. Мені дуже б хотілося поступити у ВНЗ, і я сподіваюсь, що за допомогою занять на курсах, це обов’язково відбудеться.

Остапчук Сніжана – випускниця минулих років
Я дуже вдячна адміністрації університету за організацію підготовчих курсів. Дуже задоволена курсами , адже знання мої постійно поглиблюються. На підготовчих курсах нам докладно та ясно все пояснюють, також ретельно готують до вступних іспитів. Викладачі мені теж подобаються Щиро дякую за знання, повагу і терпіння.

Шлангоф Ангеліна - учениця 11-го класу ЗОШ № 1
Хочу висловити свою подяку за підготовчі курси у ВІЕМі. Викладачі досить точно, чітко і доступно пояснюють матеріал. Я дуже вдячна їм за це. Іще хочу подякувати Солтановій Земфірі Бейдулаївні за організацію підготовчих курсів, за повагу до нас і терпіння. Я впевнена, що завдяки знанням, отриманим на курсах, я обов’язково стану студенткою.

Наша адреса: м. Луцьк, вул. Електроапаратна, 3, каб.13.
Телефони 28-05-83; 78-98-32
www. viem.edu.ua