ВІЕМ в соціальних мережах

Сайт також доступний на:
Українська | English | Deutsch

Літня програма (для дітей 7-16 років)
«Юний психолог» - Актуальність введення занять із психології у середніх та старших групах обумовлюється тим, що, з одного боку, саме у підлітковому та юнацькому віці проблема успішної соціалізації особистості виходить на перший план, а, з іншого, саме в цей період, психіка особистості є найбільш гнучкою, сприйнятливою для отримання і засвоєння нових знань, зокрема психологічних. Вони виступають чинниками самопізнання, самовдосконалення та успішної самореалізації.
Дана Програма поєднує в собі всі напрямки практичної психології, і дозволяє дітям вирішувати проблеми і отримувати знання з актуальних для них питань. У зв'язку з тим, що шкільні програми з психології недостатньо розвинені і акцентовані на іншому результаті, дана Програма є необхідним доповненням для основної шкільної освіти в рамках підвищення загальної культури населення та розвитку гармонійного і стабільного суспільства.

Мета полягає у популяризації знань з психології та їх практичного використання; покращення розуміння ролі психолога в житті суспільства; ознайомлення з можливостями міжособистісних комунікацій та методами їх застосування.
Викладачі приділяють велику увагу тому, щоб навчити дітей приймати самостійні рішення, правильно емоційно реалізовуватись, рости, розвивати пізнавальний процес, спілкуватися з однолітками, діяти в нестандартних ситуаціях.
Спецкурс“Психологічна майстерня“ (16-18 років)
поглиблене вивчення психології, напрями в психології, основи психодіагностики, психологія управління, основи психосоматики, арт-методи в психології,психологія творчості, психологія спілкування, вікова психологія, етнопсихологія, сімейна психологія.

“Юний бізнесмен” - На сучасному етапі, етапі переходу України до ринкових відносин, особливої ваги набуває економічне виховання учнів, яке покликане формувати в підростаючого покоління якості ощадливих господарів, дбайливе та бережне ставлення до рідної природи, шкільного й особистого майна, продуктів харчування.
Економічне виховання - процес формування у людини сучасного економічного мислення, почуття бережливого хазяїна, працелюбності, старанності, діловитості, організованості і завзятості. Економічне виховання в сучасний період - актуальна проблема як для дітей, так і для дорослих.
Економічне виховання починається з розвитку в дитини економічного мислення, почуття бережливості і раціональності витрат. Кожна дитина повинна вивчати своє економічне життя, думати про те, що нічого в світі не буває безкоштовно, даром. Природа і суспільство дає людині матеріальні блага в борг, і за це треба платити своїм трудом, ставленням, вдячністю. Більшість підлітків і юнаків не утруднюють себе думками про те. в яку суму обходиться державі безкоштовне навчання в школі або який відсоток з сімейного бюджету батьки витрачають на одяг школяра, підручники, зошити тощо. Незнання породжує егоїзм та почуття невдячності.

Важливим напрямком економічного виховання є розвиток уміння берегти час, раціонально його використовувати. Безумовно, розвивати це вміння треба з дитинства, але батьки не турбуються про корисні звички своєї дитини, дозволяють їй більше погратися, побільше подивитися телевізор або слухати весь день якусь музику. Можна зрозуміти таких батьків, які кажуть, що прийде час, коли їх діти будуть жити за годинником, а зараз хай собі розважаються, тільки б нікуди не ходили й не заважали матері готувати їжу, а батькові - дивитись футбол або читати газету. В результаті в сім'ї виростає людина, яка не вміє розпорядитися своїм часом: спочатку вона запізнюється на уроки, а потім на роботу, вона не цінить ні свій , ані чужий час, проводить день в пустопорожніх балачках, нічого не роблячи корисного ні для себе, ані для сімьї, ані для суспільства. Викладачі розвивають у вихованців почуття часу за допомогою спеціальних вправ, наприклад, розпізнавати час з точністю до декількох хвилин, а також називати пріоритети у виконанні домашніх завдань або термінових справ. Тут важливо дотримуватися правила: не можна відкладати важливі справи, але й не можна перетворювати всі справи в термінові. Економічне виховання може усунути недоліки характеру людини, якщо навіяти їй: складне завдання розв'язуй зразу ж, як тільки воно усвідомлене. Навіть тоді, коли зовсім немає настрою, не хочеться за нього братися, все ж таки треба розподілити завдання на елементи і розпочати вирішувати найпростіші елементи, а вже потім переходити до більш складних питань.

Кредо школи “Юний бізнесмен” - ”Успіх в малому забезпечує перемогу у великому!”

Для оцінки економічної вихованості викладачі школи користуються такими критеріями:
І. Економічні знання: знання економічної теорії і економіки ринкових відношень; знання законів економічної поведінки людини.
2. Почуття та інтереси: інтереси до економіки, почуття міри і розумності в порівнянні бажаного з можливим; почуття ощадливого хазяїна і почуття часу.
3. Уміння і навички: уміння дбайливо ставитися до матеріальних, фінансових і трудових ресурсів; уміння і звички економити у великому і малому; уміння і навички цінити свій і чужий час; вміння використовувати час.
4. Якості: акуратність, бережливість, обачливість, ощадливість, практичність, передбачливість, дисциплінованість.

“Рукодільниця” - Як зробити звичайну річ зі свого гардеробу, зламану прикрасу ошатною, неповторною і модною, а інтер'єр квартири – більш затишним і теплим? Для цього є простий засіб, що існує вжебагато тисяч років – рукоділля. Рукоділля в минулому було улюбленою справою жінок, незалежно від статусу: чи то бідна селянка, чи знатна дворянка. У суспільстві прийнято було вважати рукоділля справою вишуканою і шляхетною.
Мета гуртка: зацікавити учнів до виготовлення виробів власними руками; розвивати естетичні та художні смаки, творчі здібності, фантазію, пам'ять, уяву та увагу; виховувати почуття прекрасного, бажання і собі створювати щось подібне.

Робота ведеться за такими напрямками:
початкове бісероплетіння;
виготовлення прикрас;
моделювання з паперу;
поробки з природних матеріалів;
виготовлення штучних квітів;
проста м`яка іграшка і багато іншого.

«Клуб танців» (для дітей та дорослих)- Танець - це живопис рухів. Рівень опанування хореографічним мистецтвом слід розглядати як одну з необхідних умов для забезпечення якості навчання танцю, що не лише розвиває тіло людини, але й формує культуру спілкування, художній смак, тобто збагачує виконавців як фізично, так і духовно. Молода викладач танців Оверчук Марія Геннадіївна пропонує власний підхід до процесу навчання, формуючи його з огляду на напрямок та рівень стартової підготовки учнів школи – студії. Однією із складових ії програми є виховання в учнів розуміння нерозривного зв’язку танцю з музикою. Вона навчає відвідувачів слухати музику в цілому, розуміти ії ритм, тему, інтонацію. Заняття з хореографії проходять в цікавій формі, відвідувачі з задоволенням розучують різноманітні танці, вчаться володіти своїм тілом. Присутні і вправи на розтяжку, для зміцнення різних груп м’язів.
Запрошуємо займатися танцями як початківців так і досвідчених танцюристів. 
У нашій танцювальній школі всі групи поділяються на різні рівні – від початківців «з нуля» і до найвищого рівня майстерності. На заняттях танцюють як у парі так і по одинці.
Запрошуємо Вас у світ танцю, грації та краси!
Ми навчимо танцювати всіх!

Навчання на всіх програмах проходить у трьох вікових категоріях:
«Молодша група» (7-10 років)
«Середня група» (11-13 років)
«Старша група» (14-16 років)

Кількість слухачів в групі - не більше 10-12 чоловік

Для отримання більш повної і детальної інформації по умовах набору груп, формах і вартості навчання звертайтеся за тел.: (0332) 28-05-83, 78-98-32

За адресою: 43020 м. Луцьк, вул. Електроапаратна, 3
http://viem.edu.ua, e-mail. info@viem.edu.ua

Чекаємо на Вас!