ВІЕМ в соціальних мережах

Сайт також доступний на:
Українська | English | Deutsch

Програма школи-студії «Справжній лицар» (для хлопців віком від 7 до 16 років)

Наша адреса:
м. Луцьк, вул. Електроапаратна, 3, каб.13.
Телефони 28-05-83; 78-98-32
www. viem.edu.ua


23 жовтня у Волинському інституті економіки та менеджменту розпочала свою роботу школа-студія для хлопців “Справжній лицар”.
Програма школи унікальна за своїм змістом та викладом. Адже навчання відбувається у невеликих групах в затишній атмосфері. Запропоновані дисципліни допоможуть хлопцям усвідомити свою цінність і підкреслити свої переваги, використовувати свій потенціал, розвивати впевненість у собі.

Кожна програма навчання складена з врахуванням вікових інтересів і можливостей дитини. Увесь курс навчання включає такі дисципліни, як технічне моделювання, бойове мистецтво, етикет, психологія особистості, акторська майстерність, мистецтво самозахисту, інформатика, курс юного підприємця.

ПСИХОЛОГІЯ ОСОБИСТОСТІ. На цьому уроці хлопці вчаться пізнавати себе: впізнавати свій психологічний портрет, свої сильні і слабкі сторони. Вчаться ефективно взаємодіяти з людьми, розвинути впевненість в собі, наполегливість, чарівність і творчий підхід до вирішення проблем.
Викладач Лях Ірина Віталіївна приділяє велику увагу тому, щоб навчити хлопців приймати самостійні рішення, правильно емоційно реалізовуватись, рости, розвивати пізнавальний процес, спілкуватися з однолітками, діяти в нестандартних ситуаціях.


БОЙОВЕ МИСТЕЦТВО. Україна понад 20 років відроджує бойові мистецтва, які ґрунтуються на філософії славнозвісних українських козаків. На відміну від східних єдиноборств, де основна увага звертається на чітке відпрацювання техніки ударів, українські бойові мистецтва – це спосіб життя. Вони охоплюють і пісню, і молитву, і своєрідний лицарський кодекс честі. Українські бойові мистецтва існували зі стародавніх часів. У народі традиції жили, передавалися з уст в уста від батька до сина, від діда до онука. Традиційні національні українські мистецтва, передусім, загартовували дух воїна. Хлопці, які живуть за козацьким звичаєм, опановують національні бойові види мистецтв, вигідно вирізняються з-поміж своїх однолітків: стримані, врівноважені. А коли загрожує небезпека, вони можуть постояти за себе не гірше ніж їхні славні предки. Мета дисципліни «Бойове мистецтво» - ознайомити хлопців з особливостями українських козацьких традиційних бойових мистецтв, світоглядом козака – воїна, патріота України, а також скласти уявлення про традиційну бойову культуру українського народу.


ІНФОРМАТИКА. Інформатика на сьогоднішній день є динамічним предметом, який враховує сучасні тенденції розвитку та удосконалення використання новітніх інформаційних технологій в навчальному процесі. Головна мета викладача інформатики Буська Сергія Юрійовича - це подолати психологічний бар’єр між комп’ютером і дитиною та навчити хлопців оволодінню найпростішими навичками роботи з комп’ютером. Заняття направлені на активізацію навчально-пізнавальної діяльності учнів, розроблені з врахуванням психологічних особливостей дітей. Кожна дитина має перед собою конкретну мету, може працювати зі швидкістю, яка відповідає рівню його особистого розвитку. Під час роботи з програмами розвивається пам’ять дитини, Ії фантазія, логічне мислення тощо. В середніх групах вивчається базовий курс. Мета базового курсу – дати необхідні знання, вміння та навички майбутньому користувачу персонального комп’ютера. Хлопці отримають уявлення про можливості комп’ютера, оволодівають первинними навичками практичного використання комп’ютера для обробки текстів та графічних зображень, для зберігання та пошуку інформації, для обробки великих числових масивів інформації. Комп’ютерна техніка на якій працюють діти відповідає високому технічному рівню.


ТЕХНІЧНЕ МОДЕЛЮВАННЯ. Уроки з технічного моделювання - це мабуть найкраще місце для дитини, що мають виражений потяг до самостійного конструювання або створення різних моделей. Саме тут юні конструктори втілюють мрії про політ в життя, випробуючи свої сили при будівництві моделей. Під наглядом досвідченого та уважного вчителя Шмейди Г.В. навчаються створювати свої перші моделі літаків, кораблів та будівель. Хлопці на практиці вивчають конструкцію моделей, навчаються працювати з деревом, пластиком, пінопластом в якості конструкційних матеріалів для свого майбутнього літака або корабля. Набувають неоціненного досвіду з різноманітним столярним та слюсарним інструментом.


АКТОРСЬКА МАЙСТЕРНІСТЬ. Заняття з акторської майстерності для дітей – це не лише знайомство з професією актора, а й розвиток у кожному артистичних здібностей, позбавлення комплексів і страху перед публікою, виявлення особистого творчого потенціалу. Всі діти люблять бути артистами, з задоволенням грають в домашніх спектаклях. На заняттях із акторської майстерності досвідчений викладач Мартинюк Світлана Василівна навчає їх усім тонкощам гри на сцені, позбавляють від сором’язливості і боязні аудиторії, допомогає навчитися правильно себе підносити і грати щиро. Вже через кілька уроків учні опановують мінімальні ази акторської гри і здатні показати своє вміння на святах і конкурсах.


ЕТИКЕТ. Це дисципліна, яка потрібна кожній дитині. Викладач етикету Солтанова Земфіра Бейдулаївна навчає хлопців правильно вести себе в різних життєвих ситуаціях, підвищує загальну культуру дитини, ознайомлює з традиціями та вимогами до поведінки. Завдяки заняттям з етикету дитина стане більш вихованою і, як наслідок, більш впевненою в собі. Ціль програми викладача - сформувати в дітях почуття відповідальності й гідності в своїх вчинках, прищепити їм елементарні навички культури поведінки в громадських місцях, у колективі та між собою, поглиблювати шанобливе ставлення до батьків, викладачів і один до одного, навчити правилам доброго тону за столом.


Мистецтво самозахисту. Усім батькам без винятку хочеться, щоб їх малюк мав добре здоров’я та ріс сильним. Фізичне навантаження йому не тільки не зашкодить, але й буде запорукою міцного здоров’я та гарного самопочуття. Мета вивчення дисципліни – сприяти формуванню навичок самозахисту, впевненості у своїх силах, вмінню контролювати свої емоції, відчуття та керувати ними у кризовій ситуації. Тренер Вітинський В.Ю. — це не тільки вузький спеціаліст, який відповідає лише за досягнення спортивних результатів, а, перш за все, педагог, психолог, який формує у дітей вольові й моральні якості.


КУРС ЮНОГО ПІДПРИЄМЦЯ. На сучасному етапі, етапі переходу України до ринкових відносин, особливої ваги набуває економічне виховання учнів, яке покликане формувати в підростаючого покоління якості ощадливих господарів, дбайливе та бережне ставлення до рідної природи, шкільного й особистого майна, продуктів харчування. Економічні знання, які одержують учні сьогодні, повинні відображати нові економічні явища в житті суспільства. Вчитель з дисципліни «Курс юного підприємця» Трохачьова Ольга Володимирівна не тільки надає хлопцям ці знання, але й формує в них глибокий інтерес до економічної діяльності, навчає мислити категоріями сучасної економіки.Досягає ще й виховної мети: формує в учнів якості дбайливих господарів, навчає економно, по-господарськи використовувати природні ресурси і матеріальні цінності.Впевнені, що школа-студія «Справжній лицар» допоможе хлопцям сміливо дивитися в майбутнє і керувати своєю долєю, встановлювати контакти між людьми, спілкуватись та створювати стійкі взаємини,. підготуватися до прийняття самостійних рішень стосовно свого майбутнього, своєї кар’єри, навчитися працювати в команді.

Гарантуємо:

  • викладання на вищому рівні, яке здійснюють кваліфіковані викладацькі кадри
  • індивідуальний підхід до слухачів
  • високий рівень і результативність навчання
  • для молодших вікових категорій викладання матеріалу у доступній ігровій формі

Забезпечуємо:

  • навчання в невеликих групах або індивідуально
  • безкоштовні консультації
  • користування бібліотекою, відеотекою
  • зручні форми оплати та знижки


Прийом до шкіл-студій може здійснюватися протягом навчального року.
Терміни початку навчання по мірі комплектування груп:
- до 15 вересня, 15 жовтня, 15 листопада (повний курс навчання)
- до 15 січня, 15 лютого (скороченний термін навчання)