ВІЕМ в соціальних мережах

Сайт також доступний на:
Українська | English | Deutsch

У ВІЕМ СТАРТУВАЛА УКРАЇНО-СЛОВАЦЬКА ПРОГРАМА ПІДГОТОВКИ БАКАЛАВРІВ
Міжнародний проект «Крок до євроінтеграції», 5-річчя якого Волинський інститут економіки та менеджменту відзначає цього року, розширив свої кордони. Паралельно з діяльністю україно-польської програми підготовки бакалаврів, у ВІЕМ стартує україно-словацька програма.

08 грудня о 14.30 в актовій залі Волинського інституту економіки та менеджменту для вступників 2015 року відбулась презентація міжнародної україно-словацької програми підготовки бакалаврів за спеціальністю МЕНЕДЖМЕНТ МАЛОГО ТА СЕРЕДНЬОГО ПІДПРИЄМНИЦТВА.

Презентація проводилась для учнів випускних класів загальноосвітніх шкіл м.Луцька і Волинської області представниками партнерського навчального закладу Словацької республіки Вищої школи економіки та менеджменту державного управління в м. Братиславі.

В ході презентації учні отримали повну інформацію про перспективи навчання за міжнародною програмою, можливості отримання стипендії на проходження практик за кордоном, семестрового навчання в європейських навчальних закладах, мали нагоду поспілкуватись з керівництвом Волинського інституту економіки та менеджменту та Вищої школи економіки та менеджменту державного управління в м. Братиславі про реалії навчання, задати питання, які допоможуть прийняти виважене рішення щодо продовження навчання на здобуття вищої освіти європейського диплому.

Презентація проходила дуже цікаво, в динамічній атмосфері спілкування, показала, що для студентів України відкрилась нова можливість здобути освіту за міжнародними стандартами, адаптуватись в міжнародному просторі, провести гарно і цікаво час студентського життя.